Stosowanie leku Topamax 25 na wahania nastroju

Od 3 tyg biorę lek Topamax25 by zmniejszyć wahania nastroju i napady objadania się. Przyjmuję Lafactin150 i Euthyrox100. Obecnie choruję na bulimię, dochodzi ciągłe drapanie ciała do krwi. Ostatnio mam czas bardzo stresujący. Odczuwam ciągłe napięcie, złość, smutek oraz chęć ukojenia emocji za wszelką cenę. W takich dniach przedawkowuję leki + wymioty. Bez wiedzy lekarza zwiększyłam ilość każdej z tabletek o jedną. Czuję, że wariuję. Wizytę mam za 3tyg. Czy wcześniej mam się udać do lekarza?

Zachęcam przede wszystkim do podjęcia psychoterapii. W tego typu zaburzeniach farmakoterapia nie jest wystarczająca metoda w poradzeniu sobie z choroba, konieczne jest także zrozumienie jej emocjonalnych przyczyn oraz zmiana.