Strach przed komunikacją z ludźmi

Witam.Chciała bym się dowiedzieć czy można wyleczyć takie nie typowe zachowanie,ja od kilku lat jak zaczynam rozmawiać z ludźmi to wytrzeszczam oczy i się panicznie denerwuje Nich nie chce w pracy zemną rozmawiać i traktują mnie jak dziwoląga dlatego często zmieniam prace.Kiedyś byłam mila osoba i zachowywałam się normalnie ale parę lat temu gdzie cieszko było o prace a ja sama wychowalnym dzieci na wynajętym mieszkaniu zaczęłam panicznie bać się ze stracę prace i stres zaczol narastać.

denerwuje się Pani=występują objawy= ludzie dziwnie patrzą= Pani się bardziej denerwuje= itd.