Strach przed kontaktem z agresywnym alkoholikiem

Dobry wieczór rok temu piłem z kolega alkohol on chciał porzyczyc pienidze ja mu powiedziałem ze porzycze mu jutro jak będze czezwy i on wstał nagle wywzioł utelke zlapal mnie za szyje i grozil i krzykną zebym mu odal pieniądze ja mu odalem i wszybko wyszedłem z mieszkania balem się jeszcze miałeś za tydzień sprawę o córke nie zgłosiłem tego na policje bo myslalem żeby go zlapac i sam ukarać ale on poszedł innym kierunku wszystko zmyslil i rozspowiedzil ze bez pocawnie go. a boje się go co robic

Witam,

Proponuję porozmawiać bezpośrednio z kolegą bez towarzystwa alkoholu. Ludzie pod jego wpływem zachowują się różnie i najprawdopodobniej nie masz podstaw, by bać się go, kiedy jest trzeźwy. Istnieje także prawdopodobieństwo, że kolega nie pamięta, co wtedy zaszło. Najlepiej umówcie się gdzieś w miejscu publicznym, byś mógł czuć się bezpiecznie.

Pozdrawiam

Sugeruję zgłosić sprawę na policję i unikać kontaktu z tym człowiekiem. Zemsta zaogni Pana konflikt i najprawdopodobniej nie rozwiąże problemu.