Ten sam sen każdej nocy

od ponad dwóch miesięcy codziennie mam ten sam sen i budzę się ze łzami, czy jest to normalne ?

To jest normalne i bardzo ciekawe dla mnie. Pracuję ze snami, gdyby była pani zainteresowana możemy odbyć sesję przez skype na ten temat.

Czasami sny, a zwłaszcza te niosące ze sobą spore emocje i powtarzające się niosą ze sobą także pewną treść. Nadanie tej treści znaczeniu powinno pomóc Pani poradzić sobie z tymi snami. Pomóc może Pani w tym psychoanalityk.

http://www.gabinetzmian.pl