Trudność w radzeniu sobie ze złością

Witam. Mam problem. Zawsze kiedy mam dobry humor i jestem radosna to w pewnym momencie nastapi taka chwila kiedy ktos powie cos co mi sie nie podoba zdenerwuje sie i juz do konca dnia nie moze mi przejsc czasami nawet przez pare dni. Co mam z tym zrobic.? Czasem nawet gdy pokloce sie z kims to nie przechodzi mi nawet tydzien.

Pozdrawiam,
Kamila Zaleńska- Hajduk

Witaj,
Spróbuj zasięgnąc porady w najbliższej poradni psychologicznej lub popytaj pedagoga w szkole/o ile jesteś uczennicą/o miejsca,gdzie organizuje się treningi grupowe z zakresu komunikacji,asertywności itp.Możesz także skorzystać z indywidualnej pomocy w każdej placówce zatrudniającej psychoterapeutów lub psychologów /słuzba zdrowia,poradnie psychologiczno-pedagogiczne/.Tylko poradż się życzliwych osób i zapisz na wizytę.
Pozdrawiam.Będzie dobrze.

Witam,
Jesteś młodą osoba, która dopiero powoli zaczyna rozumieć siebie i wciąż szuka odpowiedzi na pytania "jaka ja na prawdę jestem? " Nie jest łatwo w takim momencie przyjmować krytykę lub opinie, które zaburzają widzenie świata.
Dobrze by było przyglądnąć się tym odczuciom, by zobaczyć czy to komentarze/ wypowiedzi konkretnych ludzi Cię bolą czy każdego człowieka i o jakiej treści. Być może przyczyna są kompleksy lub niska samoocena. Przyczyn może być wiele, a rozumiejąc je łatwiej jest zrozumieć siebie, akceptować i/ lub dokonywać zmiany.
powodzenia!!!!
pozdrawiam
Krystyna Zelek