Trudności w opanowaniu się przed zjedzeniem słodyczy

Mam problem z jedzeniem słodyczy.Dziś zjadłam 7czekoladowych cukierków,1/3 Princessy mlecznej,2 ciastka(każde miało ok.37kcal).Wstyd mi za to,co robię,ale nie umiem się powstrzymać.Boję się o to,że będę tyć,a moje wyniki badań będą kiepskie.Oprócz slodyczy zjadlam dzis 5 kromek chleba zytniego ze slonecznikiem,3 plastry szynki z kurczaka,1pomidora,garsc szczypiorku,3 mini papryczki,4 lyzki gotow.ziemniakow,filet z kurcz.smaz.w panierce wielk.dłoni,jajecznica smaż.beztluszcz.z 5 jaj i 2 banany...

Witam,
Proszę pamiętać, że jedzenie niezdrowych "rzeczy" powoduje chęć jedzenia ich jeszcze w większych ilościach. to taka spirala którą wytwarzamy sobie sami. Trudno jest się pohamować, ale dobrze ustabilizowana dieta potrafi cofnąć ten proces całkowicie. Jest potrzeba wyregulowania poziomu węglowodanów w organizmie, które obecnie mają ciągłą huśtawkę. Polecam wizytę w poradni dietetycznej i ustabilizowanie diety pod Pani metabolizm i powolne wyrabianie dobrych nawyków żywieniowych, które pozwolą na omijanie półki ze słodyczami- po po prostu nie będzie miała Pani na nie chęci. Jak najbardziej, jest to możliwe ;-)
Życzę powodzenia.

Witam serdecznie, myślę że problem nie tkwi tylko i bezpośrednio w słodyczach, a nieuregulowanym stylu żywienia. Z mojej strony mogłabym zaproponować Pani spotkanie celem przeanalizowania Pani dotychczasowego stylu odżywiania, sprawdzenia wagi, zawartości tkanki tłuszczowej i wody w organizmie oraz ułożeniu indywidualnej, zbilansowanej diety dopasowanej do Pani wieku, rodzaju pracy, aktywności fizycznej oraz upodobań kulinarnych. To na pewno pomoże nam zapanować nad chęcią na słodycze.
Pozdrawiam i zapraszam!