Uczucie do byłego partnera i wspólne mieszkanie

Nie mogę odkochać się od partnera, z którym mam dziecko. Mieszkamy w jednym domu- on na 2 pietrze ze współlokatorka, z którą podobno nic go nie łączy...(ONA WYNAJMUJE POKÓJ I...JEST BRZYDKA)A ja na 1 pietrze z dzieckiem. Już myslałam, że mi przeszło...Ale dowiedzialam się od jego brata, ze współlokatorka z nim rozstaje się i zrywa...Nastepnego dnia miałam wolne i...zobaczyłam, że robi mu pranie i...jeszcze wiele, wiele innych rzeczy, które mogą dać mi do zrozumienia, ze sa z sobą.... Rozstaliśmy sie rok temu, ja miałam depresje, ledwo się dzwignełam. I JUZ SAMA NIE WIEM CZEGO CHCE- Z JEDNEJ STRONY CHCIAŁABYM, ŻEBYŚMY WRÓCILI DO SIEBIE, Z DRUGIEJ JAK POMYSLE O JEGO CHOROBLIWEJ ZAZDROŚCI, O OGRANICZANIU KONTAKTU Z LUDXMI I O TYM JAK MNIE WYZYWAŁ JAK SIE ROZSTALIŚMY... aLE JAK JEST DO MNIE OK I...USMIECHNIE SIĘ, TO MI WRACA.... CHODZE DO PORADNI ALE...NIE DOSTAJĘ ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIA... mAM TEGO...SERDECZNIE DOŚĆ tO ZA DUZA HUSTAWKA EMOCJONALNA... a W PERSPEKTYWIE JESZCZE DOBRE KILKA LAT MIESZKANIA Z NIM

To niezwykle rudna sytuacja. Jeżeli rzeczywiście nie ma szans na wyprowadzenie się (trochę na zasadzie "co z oczu to i z serca"), to proszę trwać w terapii. Efekty może nie będą szybkie, ale muszą się pojawić.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

Witam, jest Pani zazdrosna o partnera z którym ma Pani dziecko. Mieszkacie w jednym domu, widzicie się. Mimo tego że Państwa związek był pełen zazdrości, burzliwy, partner ograniczał Pani kontakty z innymi, zastanawia się Pani o powrocie. Napisała Pani że chodzi do poradni, zaczęła już korzystać z pomocy, ale nie dostaje odpowiedzi na pytania. Aby terapia była skuteczna ważna jest motywacja. Na jakie pytania nie uzyskuje Pani odpowiedzi? Proszę się zastanowić, czego Pani szuka, te odpowiedzi są w Pani. Proszę porozmawiać o tym ze swoim terapeutą. Pozdrawiam serdecznie