Uczucie do dziewczyny młodszej o 7 lat

Dzień dobry. Mój problem nie dotyczy może do końca zdrowia, lecz chciałbym, by doradził mi psycholog. Otóż mam 25 lat i zakochałem się w dużo młodszej dziewczynie, Ona ma 18 lat. Różnica wieku wynosi 7 lat, a właściwie to 7,5. Nie wiem co z tym faktem zrobić, bo rozum podpowiada, że to za dużo, ale wiem , że nie potrafię bez niej żyć. Podejrzewam, że rodzice dziewczyny też by mogli być przeciwni. Co mam robić?

Witam...
Różnica wieku nie jest mała, jednak wszystko zależy od tego jak dana relacja wygląda.Jeżeli Panu zależy na tej znajomości i dziewczyna odwzajemnia uczucie może Pan zobaczyć jak ta znajomość się rozwinie. Nie warto zakładać że rodzice nie zaakceptują Pana, czas pokaże, warto ich nie unikać, rozmawiać. Jednak należy pamiętać, iż osoba o tyle od Pana młodsza ma nieco inne potrzeby, na co trzeba zwrócić szczególna uwagę. Było by dobrze by porozmawiał Pan jednak z psychologiem na żywo, nie online i lepiej opowiedział o swoich obawach i całej sytuacji do czego serdecznie zachęcam. Pozdrawiam.

Witam, różnica wieku w okresie w jakim Państwo jesteście rzeczywiście jest dość znaczna ale w miarę upływu lat będzie miała mniejsze znaczenie. Moim zdaniem warto spróbować, skoro nie potrafi Pan bez niej żyć, wiele kobiet jest bardzo zainteresowana dojrzalszymi partnerami. Odwagi!

Witam. Jest wiele związków ze sporą różnicą wieku między partnerami. Jeśli dziewczyna jest pełnoletnia, może sama o sobie decydować, choć oczywiście dobrze byłoby przekonać jej rodziców do siebie. Proszę się nie spieszyć i dać sobie i dziewczynie czas, nie robić niczego pochopnie, pozwolić na rozwijanie się uczucia. Jeśli to prawdziwa miłość, i będzie odwzajemniona, siedem lat to żadna różnica. Pozdrawiam i życzę powodzenia!