Uczucie niekochania w związku małżeńskim

Witam! Nie mogę sobie poradzić z pewną sytuacja. Od 2,5 roku jestem w związku małżeńskim... czuje się nie kochana i ciągle odrzucana przez męża, on zawsze wybiera swoją matke. Mieszkamy 500 km od niej w 40 m2 jeden pokój... i on wymyślił ze teraz jego matka przyjedzie do nas na cały grudzień plus troszkę w styczniu a jak będzie chciała to zostanie dłużej. teściowa jest wscibska i lasa na pieniadze... kocha syna ale czasem wydaje mi się ze nie miłością matki lecz kobiety do mężczyzny. Co rob

Warto podjąć psychoterapię par i małżeńśtw. Wspólna praca nad poprawą relacji małżeńskiej, bliskościa, zaangazowaniem i zaufaniem ma szanse przynieść realną zmianę. Zachęcam do zgłoszenia się do psychologa.

Witam Panią. To trudna sytuacja. Z jednej strony jest Pani emocjonalnie zaangażowana w związek z mężem. Z drugiej strony ta inwestycja nie "procentuje" wzajemnością. Domyślam się, że podejmowała Pani różne próby poradzenia sobie z tą sytuacją. Być może to czas by powierzyć ten problem specjaliście. Jeśli tylko Pani mąż wyrazi zgodę i zainteresowanie Możecie Państwo skorzystać z terapii par. Jeśli odmówi uczestnictwa w takiej terapii warto by skorzystała Pani z terapii indywidualnej by zająć się swoimi emocjami. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/