Uczucie przeżycia deja vu

Dzień dobry. Chciałabym zapytać o pewien fakt który mnie zaniepokoił. Ok. 3 dni temu obudziłam się w dziwnym stanie. Nie spałam zbyt dobrze, i niestety krótko.Ostatnio zarywam trochę noce. Rano obudziłam się z dziwnym poczuciem…Nie umiem go do końca wyjaśnić. Miałam takie poczucie jakbym przeżyła jakiś sen, którego mimo usilnych chęci nie mogłam sobie przypomnieć ( zazwyczaj pamiętam wszystkie) i jednoczesnie miała deja vu tego snu chociaż nic konkret ego nie jestem sobie w stanie przypomniec.

Witam serdecznie

W stanie długotrwałego zmęczenia i deprywacji snu, takie stany się zdarzają. Warto zadbać o siebie, lepszy wypoczynek, zrównoważoną dieta i dłuższy sen, można przed snem stosować pozytywne afirmacje, starać się przed zaśnięciem wizualizować miłe rzeczy, postarać o trochę ruchu na powietrzu i lepiej się wysypiać.

Pozdrawiam ciepło
A. Ręklewska terapeuta

Witam,
jeśli zdarzyło się to jeden raz nie jest to raczej powód do niepokoju, coś takiego może się dziać przy małej ilości snu. Jednak gdyby problemy ze snem się utrzymywały, wtedy warto pomyśleć o konsultacji u specjalisty. Pozdrawiam.