Utrzymujące się napięcie nerwowe

Czy jest to zdrowe, ze napięcie nerwowe utrzymuje się długi czas ? paraliżuje w działaniu. Powstaje pustka w głowie

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
długotrwały stan stresu, napięcia jest bardzo wyczerpujący dla organizmu i może dawać wiele negatywnych konsekwencji. Zachęcam do rozmowy ze specjalistą, który pomoże przezwyciężyć stan napięcia i nauczy jak radzić sobie z nim w przyszłości. Pozdrawiam
M.Prus