W jaki sposób ludzie dobierają się w pary?

W jaki sposób ludzie dobierają się w pary? Co sprawia, że dana osoba kogoś wybierze i już jej uczucia są odwzajemniane a moje nigdy nie są? Co ja muszę umieć i mieć w sobie, żeby i mnie przytrafiła się odwzajemniona miłość? Nie chcę już patrzeć na zakochane pary. Mnie to boli bo tego nie mam. Nie mam nikogo. Nigdy się nie całowałam nawet. Ginekolog dał mi do zrozumienia, że nie mam czego u niego szukać bo z nikim nie spałam. Mam tego po uszy. Czuję, że nie pasuję tu na ziemi do życia:( 25-latka

jesli jest Pani singlem od zawsze i to sprawia Pani bol, to najlepiej znalezc powod i nauczyc sie jak sobie z tym radzic na psychoterapii. jesli ktos jest sam, to na jakims glebszym poziomie nie chce zwiazku i ma wazny powod.warto, zeby go znalezc...a wybieramy tych, ktorzy na poziomie nieswiadomym maja podobna energie do nas.jesli nikt Pani nie wybiera to musi wysylac Pani sygnaly "jestem niedostepna"...nawet, jesli mysli Pani calkiem inaczej na poziomie swiadomym..pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Może warto skontaktować się z psychologiem i popracować nad sobą, nad zmianą, której wyraźnie Pani potrzebuje? Praca nad poczuciem wartości, pewności siebie, samooceną, zachowaniem w relacjach, a także doświadczeniami, które Panią ukształtowały może przynieść bardzo pozytywne skutki nie tylko w obszarze relacji, ale przede wszystkim poczucia satysfakcji z życia.