Walka z kimś, kto nie zawinił

byłem z dziewczyna mam z nia dziecko ona poznala kogos jak byliśmy w separacji ale jeszcze się spotykalism razem gdy się o tym dowiedziałem znalazłem jego numer wyslalem mu wiadomość z groźbami on zaczol mi wysylac wyslel tez taki sms ze miał się w to nie wtracac ale ze go obraziłem to jestem jego wrogiem po czsie zrozumialem ze to jej wina ona namnie jemu nagadala dużo klamst a on był niczego winen i teraz czuje się zle z tym nie chcem walczyc z kims kto nie jest winen proszę o pomoc

Najlepiej będzie, gdy otwarcie Pan powie swoje zdanie Pana "oponentowi". Proponuję się z nim spotkać, bądź porozmawiać telefonicznie i szczerze, otwarcie powiedzieć mu to, co Pan sądzi o całej zaistniałej sytuacji. Powodzenia!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witaj, jeśli czujesz się źle z powodu tego "niesprawiedliwego oskarżenia" i dalej masz numer telefonu do tego człowieka spróbuj przełamać się i z nim porozmawiać. Niezależnie od wyniku takiej rozmowy na pewno zdejmiesz z siebie ciężar świadomością, że zrobiłeś to co według Ciebie należało. Istnieje tez szansa że Twój rozmówca to doceni, pozdrawiam, Monika

Witam,
Najlepiej jest zdobyć się na to, aby osobiście powiedzieć tej osobie o swoim stanowisku. Napisał Pan o tym, że nie chce walczyć z kimś kto tak na prawdę nie jest niczemu winien - to bardzo zdrowe i dorosłe podejście. Każdy z nas ma prawo do popełnienia błędu, zwłaszcza jeśli jesteśmy pod wpływem silnych emocji. Warto jest mieć odwagę i stawiać tym błędom czoło - a więc nie bać się przyznać do tego, że być może wysłanie obraźliwego smsa nie było najlepszym wyjściem. Będzie to świadczyć o Pana sile i honorze. Tym samym poprawi Pan swoje samopoczucie (najprawdopodobniej wyjaśnienie sytuacji może przynieść Panu ulgę) oraz wizerunek.

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia,
Anna Mochnaczewska

Dzień dobry, jeżeli nie chce pan walczyć z tym człowiekiem proszę mu otwarcie powiedzieć lub napisać co się stało - przeprosić, przyznać się to tego, że dał się pan zmanipulować i po prostu dać spokój temu człowiekowi. Pozdrawiam.