Wątpliwości podczas przerwy w terapii

Mam przerwę w terapii. Nosilam się nawet z zamiarem zakonczenia jej w niedlugim czasie ale teraz podczas przerwy widzę jak jej wciąż potrzebuje. Boję się ze jakiś zewnętrzny czynnik sprawi że na nią nie wrócę. Boję się w ogóle że wszystkie moje lęki wrócą. Wizyte kontrolna u psychiatry mam za jakieś 2 mies i mialam juz konczyc leczenie. A mam teraz tyle wątpliwości. Ale nie mogę chyba opowiadać psychiatrze o tym że boję się ze wszystko wroci? Bo to chyba powinnam mowic Terapeutce a jej nie ma.

Rzeczywiście lepiej byłoby opowiedzieć o tym swojemu terapeucie- czy ma Pani jakąkolwiek możliwośc kontaktu z nim? Jeśli nie, warto powiedzieć o tym psychiatrze- wspólnie pomyślą Państwo o rozwiązaniu- być może kolejnym skierowaniu na terapię.