Wewnętrzny niepokój a częsty płacz

Dzień dobry, zastanawiam się na tym czy nie mam zadurzeń depresyjnych, bardzo często miewam wewnętrzny niepokój oraz często płacze, nie wiem czy to może przez hormony np z związku z zbliżającym się okresem,czy po prostu zaciera mi się obraz rzeczywistości i wyolbrzymiam problemy, które tym samym mnie paraliżują. Czasem czuję się ''nienormalna' i wydaję mi się, że działam nieracjonalnie a moje reakcje są głupie, że powinnam bardziej cieszyć sie życiem a nie potrafię, że robię' z igły widły'

Witam, w związku z odczuwanymi objawami warto odbyć konsultację psychiatryczną/psychologiczną oraz rozważyć podjęcie psychoterapii. Pozdrawiam Danuta Michalczyk