Wiórki kokosowe w diecie

Witam. Zaczęłam spożywać wiórki kokosowe, ponieważ słyszałam, ze bardzo korzystnie wpływają na nasze zdrowie. Jaka ilość najlepsza? Czy jedna duża łyżka stołowa np. do owsianki jest odpowiednia? Czy może jednak lepiej zastosować więcej czy też mniej wiórków kokosowych? I chciałabym również dowiedzieć się w jaki sposób dokładnie wiórki kokosowe wpływają na nasze zdrowie. Czytałam trochę opinii w internecie w tej sprawie, ale też chyba niektóre są przesadzone, bo czasami brzmi to tak, jakby wiórki kokosowe były w stanie wyleczyć niemal każdą chorobę :) A ja chciałabym wiedzieć tak realnie na co mogą one mieć wpływ. Gdzie są w stanie pomóc? Co poprawić? Czy może mogą pomóc w jakichś problemach zdrowotnych, oczywiście w roli raczej wspomagającej do farmakologii? Z góry dziękuję za odpowiedzi na moje pytania. Pozdrawiam serdecznie.

Witam,

oczywiście może Pani zjadać wiórki kokosowe i jedna, dwie łyżki to porcja odpowiednia.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk