Wpływ plastrów antynikotynowych na problemy zdrowotne

Ja pale papierosy przez 40 lat ostatnie 2 Lata staram się żucic ciagle zakładam plastry Moje pytanie jest czyte plastry mogom zrobić,mi zdrowotne problemy ja jestem w dużej depresji dlatego pale,3' papieros nie każdego dnia,staram się nie palić

Plastry nikotynowego są bezpieczne. Na pewno nie powodują takiego spustoszenia organizmu jak papierosy 40 sztuk dziennie. Jeśli źle się pan czuje psychicznie to warto odwiedzić psychiatrię. Może on zastosować leki p-depresyjne, które dodatkowo ułatwiają rzucenie palenia.