Wyrzuty sumienia z powodu zdrady ukochanego mężczyzny

chcialam wszystko opisac, ale jest ograniczona liczba liter, dlatego w skrocie: zdradzilam chlopaka, 2 razy z tym samym facetem, zaluje tego najbardziej w zyciu! wiem, ze moj chlopak to ten jedyny, to moja milosc, a sama ja zniszczylam... mieszkamy razem i staram sie to odbudowac, ale ... chlopak mnie nie nawidzi, obraza kiedy tylko moze, mowi jak sie zachowalam i wymysla historie,ze co ja nie robie, pewnie caly czas itp. to okropne, tak Go kocham, ale nie moge tego zniesc! traktuje mnie jak ...

Niestety pani partner musi mieć czas na oswojenie się z tą sytuacją i nie powinno to Pani dziwić. Zostało zachwiane jego zaufanie, a odbudowanie go jest bardzo trudne. Zachowanie jakie teraz prezentuje partner nie jest miłe i raczej nie ma co oczekiwać, aby takim się szybko stało - wynika to z jego reakcji obronnej na to, co się wydarzyło. W zaistniałej sytuacji wyjścia są dwa - dać partnerowi czas na poukładanie sobie tego, co się wydarzyło i wspólna praca nad odbudowaniem zaufania, i/lub skorzystanie z terapii par w trakcie której omówicie wszystkie toksyczne sprawy, które pojawiły się między wami.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza