Zainteresowanie seksem u 7-letniego dziecka

Witam. Czy zdrowe dziecko w wieku ok 7 lat moze byc zafascynowane seksem i odczuwac pociag ? Nie bedac molestowane tylko np . Przy znalezieniu gazet pornograficznych ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie znam dokładnie całego problemu, ktory powinien byc ewentualnie przeanalizowany przez psychologa. Zalecam konsultacje u psychologa, jednak takie zainteresowanie moze występować w takim wieku. Pozdrawiam