Zawiła relacja z mężczyzną

nie wiem do konca czy to prawda nie wyjaśnił do końca.Obiecywał przyjazd i nie przyjechał.Powiedział że może jeszcze się ułoży między nami ale nic nie robił w tym kierunku.To było 6.12. postawiłam ultimatum albo myśli poważnie i przyjeżża albo koniec.Nast. dnia napis. esa z ine tak sie nie da.nego numeru do radia że szukam chłopaka odpisał.nie wytrzymałam i przyznałam się po jakims czasie nap. że po co daję jakieś tam ogł skoro jestem z nim.Nie wiem bawił się mną ?zależy mi ale tak sie nie da.

Witam... relacja z mężczyzną to trudny problem. Najczęściej trudności w jej poprawnym nawiązaniu mają podłoże wynikłe z życia w rodzinie, w której Pani wyrastała, w relacjach między rodzicami. Wymaga to omówienia ze specjalistą - psychologiem, psychoterapeutą. Najlepiej zatelefonować więc, do działu informacji regionalnego oddziału NFZ i dowiedzieć się gdzie, najbliżej Pani miejsca zamieszkania może Pani skorzystać z takiej pomocy. Proszę przełamać strach i wstyd. Proszę zaufać.Pozdrawiam

Szanowna Pani

Związki międzyludzkie nie należą do łatwych z wielu przyczyn. Jedną z nich jest fakt odmienności płci, druga to kwestia odmiennych wartości, jakie się wyniosło z domu rodzinnego i jakie się dalej niesie w życiu prywatnym. Znaczący jest również sposób komunikacji, jaki znamy z domu rodzinnego i z otoczenia w jakim przebywamy i się realizujemy. Przejmujemy pewne wzorce i nasze zachowanie jest w stopniu znacznym nacechowane nimi.
Podstawą udanego związku jest zaufanie, otwartość na drugiego człowieka i szczera komunikacja. Tłumienie uczuć i niedopowiedzenia prowadzą do konfliktów i niemożliwości zbudowania szczęśliwej relacji.
Proszę najpierw porozmawiać z partnerem. Jeśli, nie będzie Pani usatysfakcjonowana przebiegiem rozmowy, proszę się skontaktować z psychologiem. Wspólna rozmowa z psychologiem ujawni Pani nową perspektywę opisanej przez Panią sytuację i pozwoli na znalezienie nowych sposobów jej rozwiązania.

Pozdrawiam serdecznie