Zespół lęku panicznego a interakcja leków

Witam. Lekarz pierwszego kontaktu podejrzewa u mnie zespół lęku panicznego. Skierował mnie do psychiatry, do czasu wizyty (za 3 tyg. wizyta) przepisał mi Propranolol WZF (10 mg) i Hydroxyzinum VP (25 mg). Pierwsze tabletki biorę w dzień(uspokajają mnie), drugie pomagają mi się wysypiać, lecz ponad 2 godz. trwa zasypianie. Przed zaśnięciem czuję przyspieszone bicie serca.Czy mogę na noc brać oby dwie tabletki? (aby być wyspaną i nie mieć palpitacji)Czy dodatkowo mogę brać magnez+b6 w tabletkach?

oprocz farmakologii wskazana bylaby rownoczesnie psychoterapia. leki pomagaja, ale calkowicie nie lecza...pozdrawiam, Violetta Ruksza