Złe traktowanie partnerki przez 20-letniego mężczyznę

Prawie pobilam sie z synem o jego dziewczyne. On jej ublirzal. Ja reaguje na takie cos natychmiastowa agresia. Poniewasz sama bylam wiele lat przez swojego partnera a ojca mojego syna bita i ponirzana . W synie od razu widze jego ojca wyzywajacego. Byla bym w stanie pobic syna. On ma 20 lat. Nie wiem Co robic. Czy mam sie nie wtracac w ich zwiazek. Byla dzis duza awantura, teraz bardzo lerzy mi to na sercu. Nie wiem Co mam robic. Synowi podrapalam szyje. Prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

SPrawa jest bardzo delikatna i dużo zależy od realacji między wami panującymi. Na początek warto porozmawiać z synem (skąd u niego takei zachowanie, brak szacunku dla bliskiej mu osoby) i jego dziewczyną (dlaczego godzi się na takie traktowanie). Kolejnym krokiem jest próba wspólnej psychoterapii (nawet jeżeli Pani syn nie będzie chciał brać w niej udziału to chociaż Pani z jego dziewczyną nauczycie się radzić sobie z agresywnymi zachowaniami syna), która uświadomi dziewczynę syna i jego samego oraz Panią. Na pewno agresja rodzi agresję dlatego odradzam rozwiązania siłowe. Jeżeli te "polubowne" rozwiązania nie pomogą proszę zwrócić się na policję. Przemoc i pobicie jest przestępstwem.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza