Związek z dzieckiem toksycznych rodziców

Witam. Mój mąż jest dzieckiem toksycznych rodziców. obecnie nie mieszkamy razem, ale chcę to ratować. Niedawno zeszliśmy się z mężem, zaczynaliśmy nowe życie, ale teściowie i ich córka za wszelką cenę chcą zniszczyć Nasze małżeństwo,nękają moich rodziców i mnie, mojemu mężowi robią pranie mózgu ( robili to już nie raz). jestem załamana,wiem że on też. On boi się im postawić, a ja boję się ich reakcji gdyby to w końcu zrobił. Nawet gdybyśmy stad uciekli, to oni nie dadzą żyć mojej rodzinie.

Witam. Nad tym można pracować ze specjalistą. Trzeba odciąć się od takich osób, nie kontaktowac, nie rozmawiać.
Magdalena Brabec

Witam. Wydaje mi się, że mogłaby Państwu pomóc terapia małżeńska - podczas której moglibyście Państwo przeanalizować sytuację i wypracować metody radzenia sobie z nią. Pozdrawiam

Witam,
to co Pani opisuje wygląd w pewnym sensie jak sytuacja bez wyjścia. Tak Pani opisuje wszelkie działania jak z góry skazane na porażkę - po prostu tak to Pani doświadcza. W takim klimacie układanie życia z mężem jest chyba niemożliwe.
Pisze Pani, że oboje (Pani i mąż) boicie się rodziców męża. Czego tak realnie się pani boi? Jakich faktycznych działań? Też nie pisze Pani dlaczego się rozstaliście z mężem? Może spróbuje Pani zacząć powoli przyglądać się tej całej sytuacji, "poukładać" ją?. Wspólnie z mężem lub sama u specjalisty. Pozdrawiam, MŁ