Związek z zazdrosną dziewczyną

Moja Dziewczyna jJest Zazdrosna O 1Koleżankę Roksana Ostatnio Bylem Przed Blokiem Zmoja Dziewczyna Przyłaczyła Się Roksana Do Nas Zaczełem Pytac Co U Niej Moj Się Nic Nie Odzywała Ja Do Niej Kotek Czego Nic Nie Mówisz Ona Nic Nie Przeszkadzajcie Sobie Potem Awatura Ze Nią Nie Gadałem Tylko Z roksan Powiedziała Ze Powinienen Zerwać Ta Znajomość Dla Naszego związku jJa Ze Nie Bo Nic Nie Robi Ona To Cie Z Nia coś Lączy Wiem Ze Roksana We Mnie Kocha Ale Ja Z Nią Nie cćhce Być i mojej nie raz to mowiłem a ona i tak swoje cały czas zwala ze to wszystko moja wina ze jest ze się kłócimy

Witaj,
zazdrość w związku jest oznaką zaangażowania,więc skoro zależy Ci na dalszej zażyłości ze swoją dziewczyną,uszanuj jej uczucia i nie zwracaj się nadmiernie pieszczotliwie do koleżanek.To podważa Twoje słowne deklaracje a poza tym obdarowana pieszczotliwymi słowami dziewczyna żyje być może w poczuciu,że dajesz jej nadzieję.Jedna z nich na pewno Cię wkrótce opuści,więc zdecyduj,która jest dla Ciebie ważna i pielęgnuj tę znajomość.
Pozdrawiam serdecznie.

Warto przyjrzeć się przyczynom zazdrości. Może leżą w nieprzepracowanych emocjach? Przeniesionych w poprzedniego związku? Lub innych negatywnych doświadczeń relacyjnych? Lub pochodzą z niskiego poczucia własnej wartości, bezpieczeństwa i pewności siebie?
Wyjaśnienie i przepracowanie przyczyn pozwoli uwolnić się od trudności.
Zachęcam też rozważenie podjęcia psychoterapii- często jest to najszybszy sposób uporania się z kryzysem.