Brak potrzeby zbliżeń z mężem

Witam mam problem i juz nie wiem jak sobie z tym poradzić .15 lat jestem meżatką i mam dwoje dzieci Miałam romans z były chłopakiem było cudownie jednan kiedy maż sie dowiedział on wybrał swoja dziewczynę , wierzyłam ze to było cos poważnego .chodzilismy do psychologa obecnie mineło 1,5 roku a ja nadal nie potrafie zapomnieć mąż mnie kocha a ja ? ja nie chce sie kochać nie czuje takiej potrzeby nigdy nie czułam tylko jak byłam z tym chłopakiem .Dodam ze mam 34 lata i chciała bym czuć potrzebę

Dzień dobry!

W jaki sposób temat Państwa życia seksualnego, osłabienia więzi seksualnej i braku ochoty na seks z mężem został poruszany podczas Państwa terapii małżeńskiej?

Pozdrawiam!

Witaj,
widocznie niewystarczająco szczerze porozmawialiście z mężem o wzajemnych potrzebach/w tym głównie związanych z seksem/.Byłaś bardzo młoda,gdy zawierałaś ten związek,być może gdzieś tam zostawiłaś inną miłość,stworzyłaś pozory ,bo urodziłaś dzieci.Ale,jak sama piszesz,kolejne porównanie dwóch doświadczeń burzy wszystko,co zbudowałaś.
Jeżeli chciałabyś poważnie podejść do obecnego małżeństwa,to bez względu na jego przyszłość,powinniście ponowić terapię w ten sposób,by to,co blokuje Wasz kontakt zostało dokładnie rozpoznane i by to zmienić zamiast się odsuwać.Tak to już bywa,że atrakcyjność nie idzie w parze z nadmiernym oddaniem/mówię o Twoim mężu,który bardziej wzbudza wyrzuty sumienia niż pożądanie/.
Jednym słowem zachęcam do kontaktu z terapeutą.
Pozdrawiam serdecznie.