Brak rozmów o wspólnej przyszłości z partnerem

Mam 34 lata i córeczkę 9 letnia spotykam sie z mężczyzna 50 letnim , gdy jesteśmy blisko dobrze nam ze sobą,czasami sie klocimy i wybucham i on ma probkem ze wzwodem ale pomimo tego że chcę z nim być i minął już rok mamy nastepujace problemy nie rozmawiamy o przyszłości nawet nie mieszkamy razem co on tlumaczy wybuchami mojej złości ze będzie gorzej nie calujemy sie namiętnie Chce z nim byc i wiem ze on chce byc ze mną ale jak to wszystko zmienić:(

Mgr Adam Horak Psycholog

Czytając uważnie Pani pytanie, odniosłem wrażenie, że widzę w nim jedynie Panią. Nie za bardzo pisze Pani, co może być powodem Pani wybuchów złości na partnera, które skutecznie oddalają Państwa od siebie. Podwyższony na skutek stresu wywołanego kłótnią poziom testosteronu u mężczyzny może korzystnie wpływać na jego sprawność seksualną. Jednak w przypadku Pani partnera sprawy zapewne wyglądają inaczej i zdaje się on potrzebować stymulacji innego rodzaju. Stare porzekadło mówi" Mężczyzna najpierw żeni się sam, potem żenią go ludzie, a na końcu trzeba do tego anioła".

Witam,
pisze Pani o kilku problemach. Z problemami ze wzwodem najlepiej udac się do seksuologa, który zadecyduje o podjęciu leczenia bądź psychoterapii. Jeżeli chcieliby Państwo popracować nad tym co dzieje się między Państwem, zachęcam do rozpoczęcia terapii dla par. Poza tym ważna jest szczera rozmowa i ustalenie wzajemnych oczekiwań. To zrozumiałe, że chciałaby Pani rozmawiać o przyszłości z partnerem.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl