Brak zadowolenia ze związku z dziewczyną

Mam 28 lat jestem z dziewczyną od ponad roku niestety nie wszystko układa się tak jak bym tego chciał nie tak jak obserwuję dookoła siebie. W wakacje wyjechała beze mnie na 2 tygodnie a nie był to pierwszy tego typu przypadek choć inne były krótsze ale osobno. Cierpię z tego powodu i ukrywam to przed rodziną. Nie jest to niestety jedyna sytuacja która powoduje ze nie wiem co mam myśleć o tym związku. Ja robię wszystko żeby była zadowolona ale widać to nie wystarcza ? Proszę o radę co dalej ?

Dzień dobry.

Prawdopodobnie jakoś "rozjechaliście się" we wzajemnych oczekiwaniach i poglądach na temat relacji i zobowiązań w związku. Dalsze nie rozmawianie o tym będzie tylko pogarszać sprawę.
Nie pozostaje nic innego, jak spokojna i rzeczowa rozmowa z dziewczyną i przedstawienie jej swoich odczuć i oczekiwań.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.