Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kłótnie i konflikty w związku na odległość

Od 2 lat jestem w związku z chłopakiem,mamy po 19 lat.Od marca bardzo się kłóciliśmy,udało nam się z tego wyjść-na chwilę,bo przez ostatnie półtora miesiąca strasznie mnie drażni,niemal w każdej sprawie.Irytuje mnie jego niezdecydowanie i panikowanie.Mam wrażenie,że muszę radzić sobie i z jego i ze swoimi problemami.Na polu intymnym też nam się nie układa,coraz rzadziej mamy ochotę na pieszczoty.Zaczęliśmy właśnie studnia,niestety w innych miastach,widzimy się tylko raz w tygodniu.Proszę o radę.
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Skuteczność terapii grupowych

Przypuszczam, że mierzy si ę pani z pytaniem dotyczącym tego na ile chce się pani dłużej angażować w tę relację. W tym co pani pisze zastanawia mnie to, ze pani czuje się osobą, która się opiekuje, daje wsparcie, dlaczego tak jest? Być może w wielu innych sytuacjach przyjmuje pani nadmierną odpowiedzialność na siebie. W związku z czym może przed podjęciem decyzji warto zastanowić się nad tym.

0

Wydaje się, że źródłem konfliktu jest dystans. Trudno utrzymać związek na odległość, pojawia się dużo złości, być może z bezradności, ale też wycofanie partnera.Proszę porozmawiać o uczuciach, kiedy są Państwo osobno i o perspektywach związku.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy