Co może znaczyć takie zmęczenie i kłopoty z pamięcią?

Od dluzszego czasu nic mi się nie chce, cokolwiek zrobię to jestem zmęczony. Nawet nie chce mi się przebierać spodni. Wszystko się zaczęło rok temu, kiedy stawałem się leniwy. Coraz bardziej męczyły mnie niektóre lekcje które ciągnęły się nawet do 3 lekcji pod rząd. Mało tego, ciągle jestem zamyślony, żyję we własnym świecie i ostatnio coraz częściej zapominam co na przykład ktoś przed chwilą powiedział. Gdy coś zgubię to nie dam rady przypomnieć sobie jakim cudem dana rzecz się zgubiła oraz chce na przykład coś sprawdzić w internecie a po chwili zapominam co chciałem. Niekiedy jednak sobie to przypominam.

Dzień dobry,
Podejrzewam, że może Pan cierpieć na depresję i tu np. na jej odmianę, czyli depresję młodzieńczą. Doradzałabym konsultację z psychiatrą lub psychologiem psychoterapeutą, gdyż zdiagnozowanie problemu wymagałoby obszerniejszego wywiadu.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psychologkulczycka.pl/