Co na koncentrację podczas egzaminu na prawo jazdy?

Witam!Co powinnam zrobic,zeby lepiej skoncentrowac sie podczas egzaminu na prawo jazdy??Pozdrawiam.

Witam,
Aby nasz procesy uwagi i spostrzegania przebiegały poprawnie musimy zadbać o to, aby podejść do egzaminu bez stresu. Oczywiście nie jest to łatwe.

Dzień dobry!

Nie istnieją ogólnodostępne, skuteczne i bezpieczne środki, które natychmiast zmieniałyby stan świadomości.
Zachęcam przede wszystkim do regularnego wysypiania, uregulowania swojej diety i pozytywnego myślenia. Warto także wybrać taką porę egzaminu, która byłaby zgodna z Pani naturalnym rytmem dobowym - czy najlepiej czuje się Pani wcześnie rano czy raczej w godzinach popołudniowych?

Na jakiś czas przed egzaminem warto obserwować siebie, a także sięgnąć pamięcią do wspomnień sprzed lat. Jak dotąd radziła Pani sobie z życiowymi wyzwaniami? Co wspomina Pani jako swoje największe życiowe sukcesy? Co pomogło Pani wtedy w ich osiągnięciu? A co przeszkadzało, utrudniało?
Każdy z nas ma nieco inną, indywidualną listę swoich "przeszkadzaczy" i "pomagaczy" - proszę spróbować odkryć własną.

Pozdrawiam!