Co powoduje ataki złości i zaburzenia zachowania?

Nie wiem co dzieje się z moim mężem. Nagle z byle powodu wpada w szał,jest chamski,wulgarny,rani słowami,krzyczy. W oczach ma obłęd jakby nic do niego nie docierało,jakby się zablokował. Czasem,gdy wchodzi do domu już widzę po minie,że jest naładowany i zaraz wybuchnie.Czasem widzę jak płacze,jak dusi go w klatce piersiowej.Nie chce iść do lekarza,woli wypić drinka.Traci klientów w pracy(wł.działalność),bo na nich też naskakuje.Nie mamy znajomych.Nawet rodzinę atakuje, szuka zaczepki.Ma54l.co to

Witam Panią. Po przeczytaniu Pani postu mam taką obawę, że jest Pani bardzo skoncentrowana na szukaniu pomysłów by pomóc mężowi. Tymczasem w sytuacji, kiedy on się tak zachowuje powinna Pani przyjrzeć się kwestii swojego bezpieczeństwa. Z pewnością Pani (jak i inne osoby z otoczenia) zwraca uwagę mężowi na jego zachowania. Wspomniała Pani, że mąż ponosi też konsekwencje w obszarze zawodowym. Moim zdaniem on powinien szukać pomocy dla siebie, a Pani dla siebie. W Poznaniu jest Ośrodek Interwencji Kryzysowej przy ul. Dolne Chyby. Proszę skorzystać z kontaktu ze specjalistami z tego ośrodka. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Powody takich zaburzeń mogą być bardzo różne- od problemów emocjonalnych po zaburzenia organiczne. Dlatego spotkanie z lekarzem- na początek pierwszego kontaktu- jest koniecznością. Po wstępnej diagnostyce lekarz pokieruje na odpowiednie leczenie (neurolog, psychiatra, psycholog itp).