Co zrobić, jeśli chłopak uważa. że jestem ciągle smutna i wszczynam kłótnie?

Mam na imie Monika nawet nie wiem jak to opisac moj chlopak uwaza ze z kazdej rzeczu robie problem jestem ciagle smutna i ciagle zsczynam wstrzynac klotnie.doszko do tego ze chce mnie zostawic. Co moge ztobic w czym tkwi problem

Droga Pani Moniko, moze to jest dobry moment aby zapytać siebie czy jesteś smutna, jeśli tak to od kiedy i jakie sytuacje wywołują w Tobie smutek. Zachęcam do większego wglądu w głąb siebie, w rozpoznawaniu swoich emocji, potrzeb oraz rozmowa o nich z partnerem, mając na uwadze zarówno swoje jak i partnera potrzeby. Czasami łatwiej o porozumienie z partnerem z pomocą specjalisty. Pozdrawiam serdecznie Marta Ptaszyńska

Witam,
Z powodu małej ilości informacji trudno jest mi konkretnie odpowiedzieć na Pani pytanie. Opisane przez Panią objawy mogą mieć wiele przyczyn. Ważnym aspektem jest pytanie czy ma Pani świadomość swoich objawów, czy zauważa je Pani czy opiera się Pani jedynie na opisie chłopaka. Czy inni ludzie także zauważają Pani smutek i kłótliwość?
Proponuje udać się do psychologa w celu ustalenia diagnozy i podjęcia leczenia.
Pozdrawiam
Aleksandra Tyszka