Czy mam fobię społeczną i depresję?

Witam, od kilku miesięcy nie chodzę na uczelnię. Podejrzewałam u siebie fobię społeczną i zaczątki depresji. Nie potrafię sobie poradzić z jakąkolwiek bardziej wymagającą aktywnością, więc poszłam do psychiatry, bo ktoś mi poradził, żeby iść na urlop zdrowotny (dziekański odpada, ponieważ musiałabym zaliczyć semestr, co jest niemożliwe w mojej sytuacji). Aby iść na urlop zdrowotny, potrzebuję opinii lekarza. Psychiatra, u którego byłam, zrobił oczy jak pięć złotych, nie wiedząc o jaką opinię może chodzić, co mnie kompletnie zbiło z pantałyku. Przepisał mi tylko skierowanie do psychologa i wystawił diagnozę F60. Poszukałam więcej o tym F60 i mogę stwierdzić, że najbliżej mi do typu F60.6. Co w takim wypadku mogę zrobić? Sesja już blisko, ja jestem załamana, a na piętach mam kredyt studencki, który będę musiała od razu spłacić, gdy mnie wydalą z uczelni...

Witam,

zalecana jest psychoterapia poznawczo - behawioralna, jako forma leczenia, równocześnie z farmakoterapią, w Pani przypadku wskazane jest kompleksowe leczenie psychiatryczne.
Pozdrawiam serdecznie