Czy mogę poddać się terapii przy homofobii?

Dzień dobry Boje się że jestem homofobem dla gejów i osób trans. Tylko do nich czuję obrzydzenie do lesbijek nie. Boje się czemu tak mam bo wcześniej byłem wysoko tolerancyjny. Nie wiem czy mogę sie z tym udać na terapie czy jest to głupie
MĘŻCZYZNA, 20 LAT 8 miesięcy temu

Dzień dobry,

Myślę, że w takiej sytuacji warto udać się na konsultację psychologiczną . Dla psychologa, czy terapeuty nie ma głupich, czy zbyt błahych problemów. Zawsze warto szczerze mówić o swoich wątpliwościach i trudnościach.

Pozdrawiam, Oliwia Mazurowska