Czy moje podejrzenie choroby maniakalno-depresyjnej jest uzasadnione?

dzień dobry. podejrzewam u siebie psychozę maniakalno depresyjną. od wielu lat z małym wyjątkiem mam obniżony nastrój dziwny smutek który objawia się tym że pomimo że moi rodzice i rodzeństwo żyją to ja mam napady smutku jakby dopiero co umarli był też okres że dopadło mnie ogromne poczucie winy. wspomnianym wyjątkiem był stan podwyższonego nastroju i euforii poczucia bycia jakby świętym w ekstazie jaką mają święci w kontakcie z Panem Bogiem. miałem wtedy poczucie że muszę wszystkim pomagać wspierać doradzać rozdawać pieniądze "ubogim". piękny stan. ogólne poczucie wszechmocy i błogostanu. od dziecka byłem wrażliwy i trochę sprawiałem kłopotów za co trafiłem na obserwację psychiatryczną z rozpoznaniem nadpobudliwości i nadruchliwości. mam duszę artystyczną i humanistyczno uduchowioną katolicko. czy moje podejrzenie wyżej wspomnianej choroby maniakalno depresyjnej jest uzasadnione? proszę o pomoc. p.s. dodam że kiedyś miałem epizod krótki z marihuaną lecz od dawna już nie palę a co do alkoholu to tylko czasami piwo. biorę norotymik i neuroleptyk .

Witam Pana,
zastanawiam się, w związku z tym, że zażywa Pan neuroleptyk - kto go przepisał? Bez badania i diagnozy? Zastanawiam się, ponieważ oczekuje Pan diagnostyki na forum, co jest niemożliwe. Wskazane jest leczenie systematyczne - psychiatryczne oraz wspomagająco psychoterapia.
Pozdrawiam serdecznie