Czy może być to autyzm?

Witam. Moj 14 miesieczny syn boi sie halasu,a mianowicie: Basen - bylo duzo szumu,pelno ludzi Suszarka Placz i krzyk innych dzieci Dodam ze nie był strachliwy,usmiechal sie do obcych. Staram sie go zabierac do bawialni aby sie oswajał ale nie skutkuje. Czy to moze byc autyzm? Czy tylko przejsciowy okres. Jak temu zaradzic.

Mgr Agata Majda Pedagogika, Olkusz

pracowniaterapeutyczna.eu

Dzień dobry!
Ocena rozwoju dziecka na podstawie listu niestety nie jest możliwa. Z opisu
wynika, że dziecko może mieć problem z przetwarzaniem bodźców. Sugerowałabym wizytę u specjalisty od Integracji Sensorycznej który widząc dziecko będzie mógł faktycznie ocenić zarówno poziom jego rozwoju jak jak i SI.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam Agata Majda
www. pracowniaterapeutyczna.eu