Czy on mnie naprawdę kochał?

Z chłopakiem rozstałam się niespełna 2 miesiące temu. Podczas ostatniej rozmowy wyznał, że zawsze choć trochę będzie mnie kochała jakaś jego część, ale zapytany o to czy kocha mnie nadal (tak jak wtedy kiedy byliśmy razem), powiedział, że nie wie. Czy to możliwe by po miesiącu, dwóch przestać kogoś kochać? A może on nigdy nie był we mnie zakochany? Kiedy mu to powiedziałam stwierdził, że za dużo błędów popełniłam by kochać mnie jak na początku związku.

Myślę, że na to pytanie (czy on Panią kochał) mógłby odpowiedzieć tylko on sam, oczywiście gdyby to wiedział. Brak rozeznania w uczuciach jest jego kłopotem, nie Pani. Kluczowe jest pytanie, dlaczego aktualnie jest to tak ważne? I jakie znaczenie mają dla Pani jego próby tłumaczenia się? Pozdrawiam

Dzień dobry, zastanawiam się dlaczego odpowiedź na to pytanie jest dla pani tak istotna. Rozumiem, że partner podjął decyzję o zakończeniu związku niezależnie od tego czy panią kocha czy nie. Być może odpowiedź twierdząca na to pytanie daje pani nadzieję na przekonanie go do powrotu? Zachęcam do zastanowienia się nad tym co się z panią dzieje, jak pani przeżywa rozstanie i pogodzenie się z decyzją partnera. Pozdrawiam.