Czy orzechy różnią się jakością w zależności od ich ceny i firmy?

Czy orzechy różnią się jakością w zależności od ich ceny i firmy? Czy to prawda, że orzechy kupowane w przezroczystych torebkach są często już zjełczałe?

Oczywiście, że orzechy się różnią jakością. Najlepsze są oczywiście orzechy świeże. Orzechy, które są długo przechowywane mogą być właśnie zjełczałe bądź mogą się w nich rozwijać niewidczne gołym okiem pleśnie. Ale to niestety nie jest prosta zależność, ze tańsze jest gorsze, a droższe lepsze.