Czy to już anoreksja czy jeszcze nie?

Czy to już anoreksja jak ważę 50kg/173 cm. Bo moje bmi wynosi 16.71 około. Mam dość życia, spalam te kcal ciągle, czasem nie czuję już głodu, nw co robić, chciałbym już umrzeć, czemu nadal muszę żyć, i jeść, szkoda tyłu pieniędzy na jedzenie wydawać, jka obliczylem, że 5000 zł zjem przez cały rok akademicki, to myślę, szok, wolałbym na coś innego te pieniądze wydać. Czasem nie mam sił już wyjść na mój kolejny spacer 16/18 km. Nic nie daje mi szczęścia, na dodatek przeszedłem bulimię, mam ochotę jeść i jeść, Co z tego, że jem normalną, jednak, jak bym wziął pączka, to mogę ich zjeść nawet od razu 10/15 sztuk od razu. Ciasto np mogę zjeść pół a nawet więcej makowca i nie czuję, że coś zjadłem. Czy to anoreksja?

Trudno powiedzieć czy to akurat anoreksja, choć jakiś rodzaj zaburzenia odżywiania widać w Pana opisie. Plus tendencje depresyjne. Bardzo bym Pana zachęcała do wizyty u lekarza-psychiatry w celu zrobienia diagnozy oraz ew.dobrania leków, by mógł Pan lepiej funkcjonować. Dobrze byłoby również skorzystać z psychoterapii, gdzie mógłby Pan dojść do źródeł swoich problemów i wypracować nowe sposoby radzenia sobie. Powodzenia.