Dlaczego dziewczyna się mnie boi?

Jakoś dwa miesiące temu poznałem dziewczynę, zadłużyłem się w niej, jednak uniosłem się na nią parę razy, co ją zabolało niejednokrotnie, ja miałem wrażenie, że mówię normalnie, ale ona mówi, że ja krzyczę. Jak to usłyszałem, uświadomiłem sobie, że to prawda, mam problem z agresją, przypomniałem sobię sytuacje jak się unoszę na rodziców, znajomych, nie wiem co mam z tym zrobić. Dziewczyna się mnie boi, ja wpadłem w dołka, bo uświadomiłem sobie jak mogę krzywdzić ludzi tym unoszeniem się.

Witam Pana. Pana post umieszczony na tym portalu traktuję jako gotowość do wykonania kroku w kierunku zmiany. Proszę zatem odważyć się wykonać kolejny krok. Proszę udać się do bezpośredniego kontaktu z psychologiem. Mam nadzieję, że to pozwoli właściwie rozpoznać źródła Pana reakcji i wypracować bezpieczne dla Pana i otoczenia sposoby komunikowania się i bycia w relacjach z innymi. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/

Witam.
Rozumiem, że nie był Pan świadomy swojego problemu z agresywnością. Teraz, gdy dziewczyna go Panu uświadomiła dostrzegł Pan jaki to ma wpływ na relacje z innymi ludźmi i chce pracować nad zmianą swoich zachowań.
Proszę się udać do psychoterapeuty, który pomoże Panu zrozumieć, co jest przyczyną agresji i będzie wraz z Panem pracował nad pozytywnymi zmianami zarówno w obszarze emocjonalności jak i i zachowań.

W Pana wiadomości można wyczytać determinację i na jej fali proponuję jak najszybciej umówić się z psychoterapeutą.

Pozdrawiam i życzę pozytywnych zmian.

Agnieszka Dymska
Psycholog, psychoterapeuta.
www.pomocpsychologa.pl

Witam, poznał Pan dziewczynę która uświadomiła Panu, że ma problem z agresją. Przypomniał Pan sobie że rozmawia podniesionym głosem również z rodzicami, znajomymi. Uświadomił Pan sobie ważną rzecz, zyskał wgląd we własne zachowanie, to ważne. Warto w związku z tym pójść dalej i odzyskać kontrolę nad nim. Proszę skorzystać z pomocy psychologa. Warto się dłużej nad tym zastanowić czemu reaguje Pan w ten sposób, z czego to wynika, jak nauczyć się rozmawiać inaczej, aby nikogo nie krzywdzić.
Pozdrawiam
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@pracownia-start.pl
www.pracownia-start.pl