Dlaczego miewam problemy z zapamiętaniem tego, co mówi do mnie moja dziewczyna?

Witam Mam dziwny problem, bowiem od pewnego czasu miewam problemy z zapamiętaniem tego, co mówi do mnie moja dziewczyna. Pamiętam o czym rozmawiałem z innymi, ale umykają mi rzeczy, które mówi ona. Jeśli ta informacja będzie pomocna, to jesteśmy razem od roku. Pozdrawiam

Gdyby jednak kłopoty z pamięcią poszerzyły się także na innych ludzi i obszary lub zauważyłby Pan inne objawy, które Pana zaniepokoją - warto skonsultować się z lekarzem, na początek rodzinnym. Zależnie od wstępnego rozpoznania pokieruje na dalszą diagnostykę.