Dlaczego mój ukochany nie okazuje mi żadnych uczuć?

Witam. Mam partnera od dwóch lat. W tym problem, że nie okazuje mi żadnych uczuć, nie mówi do mnie po imieniu jak o coś pyta(robi to bezosobowo).,non stop krzyczy do mnie, z wyjątkiem tylko jak rozmawia z kumplami, wtedy zmienia tonacje jest miły uśmiechnięty i w ogóle jakby to była inna osoba. Prawie ze soba nie sypiamy bo ja nie lubie gburowatych facetów. Potrzebuje czulości i miłości. Mówilam mu już tyle razy żeby się zmienił byl milszy bo mnie przytłacza to jego zachowanie.nie wiem co robic

Pytanie do Pani czy warto angażować się w taką relację dalej skoro Pani partner nie szanuje Pani. Proszę z nim o wszystkim bez obaw porozmawiać. Jeżeli nie zmieni swojego postępowania, najlepszym rozwiązaniem jest wycofanie się z tej relacji - przyczyny są wystarczające.
Proszę też zadbać o odpowiednie wsparcie psychologiczne. Jest ono Pani niezbędne.

Pozdrawiam!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl

Jeśli rozmowy, jasne komunikowanie swoich uczuć i emocji, a także potrzeb nie wnoszą potrzebnej Pani zmiany, warto przemyśleć czy jest ona w ogóle możliwa? A jeśli nie, to czy taki związek Pani odpowiada? W tej sytuacji warto też przemyśleć skorzystanie z pomocy psychoterapeuty par i małżeństw. Jeśli mają Państwo motywacje do zmiany, z pomocą specjalisty możliwe jest odbudowanie związku.