Dręczenie przez męża

Witam, zwracam się o pomoc. Mam 24 lata i poważny problem. Mieszkam u teściowej, od półtora roku jestem w zwiazku małżeńskim, a ostatnie pół roku wiecznie jestem dręczona przez męża. Nie ma dnia kiedy by nie było sporu. Rozanna.

Dzień dobry!

Pomoc oraz wsparcie znajdzie Pani np. w Centrum Interwencji Kryzysowej, Centrum Praw Kobiet, Poradni Zdrowia Psychicznego itp.

Pozdrawiam!

Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa, który pomoże Pani skuteczniej stawiać granice, radzić sobie w relacji z mężem poprzez poprawę poczucia własnej wartości, pewności siebie, bezpieczeństwa itp. Psychoterapia pomoże się Pani zmienić, a tym samym pomoże zmienić relację.