Duże zaangażowanie w relację z dziewczyną i unikanie kontaktów z jej strony

Jak poradzić sobie ze zbytnim moim zaangażowaniem w znajomość z dziewczyna, z która znamy sie od 4miesiecy?od jakiegoś czasu dziewczyna w pewnym sensie unika mnie, rzadziej odpisuje, cieżko mi sie z nia umówić. Jeżeli rozmawiam z nia o tym, ze nasze relacje sie pogorszyły to tłumaczy sie nerwica i tym , ze "nic jej sie nie chce". Nie rozumiem tej choroby, może to być prawdziwy powód?

Depresja czy inna choroba afektywna może objawiać się wycofaniem z relacji i apatią. Jednak ważną kwestia jest to, czy rzeczywiście są to zaburzenia czy rodzaj wymówki. Warto jasno porozmawiać, zapytać i powiedzieć o swoich oczekiwaniach i potrzebach związanych z tą relacją. Będzie miał Pan pewność i będzie się mógł jakoś odnaleźć w sytuacji.W pierwszym przypadku warto także zaproponować specjalistyczną pomoc psychologiczną.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza