Erytrofobia u 24-latka

Pytanie do psychologa. Jak mam walczyć z erytrofobią? Nie mam już siły i nadziei

Witam,

Tego typu fobie bardzo trudno leczyć samemu, zwłaszcza, że zwykle ma się właśnie tendencję do walki, co nie jest dobrą metodą na lęk.
Radzę udać się do terapeuty. Dla doświadczonej osoby to nietrudne w leczeniu.

Pozdrawiam

Mgr Marta OsiĹska-BiaĹczyk

Jak z większością fobii najlepszym rozwiązaniem jest udać się do specjalisty psychologa/terapeuty, który będzie mógł w fachowy sposób pomóc.