Intensywne myśli bez przerwy

Witam,ja wnsprawie ciaglego myslenia,prawie podobnie jak reszta,tyle ze nie zawsze sa to negatywne mysli,np.mysle jak ktos sie zachowa zan2min w danejnsytuacji,co robi teraz dana osoba,dlaczego jest tak a nie inaczej na swiecie,duzo mysle o bogu,doslownie setki tematow,czasem final jest taki ze otrzasam sie gdyz nazwal bym to przegrzaniem procesora

Czasami taka gonitwa myśli bywa objawem lub zwiastunem poważniejszych zaburzeń. Warto przyjrzeć się czy pojawiają się jakieś inne niepokojące objawy, czy bliscy coś zauważają itp i w razie konieczności zgłosić się do lekarza psychiatry i psychologa.

Tego typu natrętne myśli mogą mieć swoją przyczynę w nieuświadomionych lękach. Jeśli chciałby Pan prowadzić bardziej spokojne życie psychiczne to Psychoterapia mogłaby okazać się bardzo pomocna.