Jak poradzić sobie z akceptacją samego siebie przy depresji?

Kobieta, 19 Witam, na depresje choruje około 6 lat. Kilkukrotnie podejmowałam się próby samobójczej, byłam także na oddziale psychiatrycznym. Lecze się psychiatrycznie, regularnie od niecałego pół roku biorę Asertin 50mg w liczbie 4 jak na ta chwile, chodź podobno ma być ona zwiekszona. Mam problem z akceptacja siebie, i naprawdę nie czuje się dobrze. Zastanawiam się co dalej. Myślałam o wyjeździe do szpitala na Śląsku.

Jeśli byłaby Pani zainteresowana, znam bardzo dobrego specjalistę z trójmiasta, mogę spróbować umówić Państwa. Jeśli chciałaby Pani popracować ze mną, możliwe są sesje za pośrednictwem Skype. W obu przypadkach zachęcam do kontaktowania się ze mną za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem dziewiecki.tytus@gmail.com