Jak poradzić sobie z odrzuceniem przez byłego partnera?

Witam. Mam 23 lata i po roku zerwał ze mną chłopak. Ostatni miesiąc było coś nie tak. Klocilismy się i czułam,że musimy rozmawiać ale nie potrafiliśmy. W koncu wybuchło i 2 tygodnie temu uświadomił mi, ze cos wygaslo nic nie czuję. Musze dac mu przerwe zeby to przemyśleć. Po tygodniu napisał mi ze nie chce ze mna byc. Cos sie kończy cos zaczyna. Po paru dniach dowiedziałam się ze zaprosil koleżankę na sylwestra i teraz z nia jest. Jest to dziwne dla mnie bo jak mozna z związku w związek wejść? On jest osoba ktora malo mowi o uczuciach i bardzo szybko denerwuje się. Oczywiście problem dla niego tez bylo to, ze nie miałam stałej pracy i prawo jazdy. Ide na rozmowę o prace i chcę wszystko sobie poukładać ale jak ja mam sobie poradzić z tym bolem odrzucenia i świadomością ze ma juz inną? Pozdrawiam Anna

Witam,

wskazane jest wsparcie psychoterapeutyczne, dobrze byłoby skupić się na swoim profilu rozwojowym.

Pozdrawiam serdecznie

Dobry Wieczór Anno,

Rozumiem, tak jak mogę, jakich emocji Pani teraz doświadcza.

Nie pozostaje Pani nic innego, jak przyjąć do wiadomości decyzję Pani byłego Partnera i skupić się na sobie i swoich sprawach (jak to Pani zaczęła sobie układać).

Jak sobie poradzić?
Proszę nie zostawać w tym i z tym samej, spotykać się ze Znajomymi, sprawiać sobie małe przyjemności, uczyć nowych rzeczy, wrócić do swoich zainteresowań oraz zaprosić do swojej codzienności aktywność fizyczną.

Życzę Pani nowej, pięknej i spełnionej miłości,
irena.mielnik.madej@gmail.com