Jak poradzić sobie z taką sytuacją rodzinną?

Witam, mam 18 lat i mam duży problem psychiczny.. moi rodzice chcą się rozwieść nie będę pisał dlaczego no nie w tym problem tkwi jestem jedynakiem i zawsze było wspaniale nauczyłem się żyć w kochającej rodzinie.. pół roku temu wszytko się zaczęło tato się tłumaczył że nie powiedział mi od razu bo chciał ratować rodzinę bo to nie przez niego.. czuję że padam na kolana od środka zawsze myślałem że mam psychikę nie do zdarcia jednak się myliłem.. ci mam robić? Pewnie nic.. ale nie umiem pogodzić się z tym faktem że będę mieszkał bez jednego członka rodziny.. proszę o pomoc ..

Szanowny Panie,

Znalazł się pan w niezwykle trudnej sytuacji życiowej i to, że czuje się pan teraz przygnębiony i zagubiony jest jak najbardziej zrozumiałe. Myślę, że mogłaby panu pomóc rozmowa z psychologiem lub psychoterapeutą, dlatego jeśli ma pan taką możliwość, to polecam zgłosić się do specjalisty.

Pozdrawiam