Jak przestać myśleć o samobójstwie po przeżyciu trudnych sytuacji?

mam takie pytanie jak moim życiu co dużo przeszyłam nieprzyjemnych rzeczy, jak mam przestać myśleć o samobójstwie? Tak wogole jestem Edyta mam lat 26.

Witam Panią,

Zadała Pani bardzo trudne pytanie, na które nie da się odpowiedzieć tutaj bez analizy Pani sytuacji oraz przyczyn myśli samobójczych. W swoim pytaniu tylko wspomina Pani, że w życiu dużo przeszła, jednak brakuje informacji co konkretnie. Namawiam Panią do kontaktu z psychologiem w gabinecie im szybciej tym lepiej, ponieważ myśli samobójcze mogą z czasem powodować tendencje samobójcze. Proszę udać się do specjalisty.

Pozdrawiam,
Monika Wysota